Malířství Plzeň slider

Malířství Plzeň

Malířské práce | Malování Plzeň

Malířství Plzeň

Malířské práce Haišman

Specializací naší firmy jsou malířské a natěračské práce. Máme dlouholeté zkušenosti v oboru a používáme kvalitní materiály a barvy. Postaráme se o vymalování pokoje i celého domu. Zvládneme i složitější zakázky. Postaráme se o vymalování kanceláře i ostatních objektů. 

Malířské práce zastaneme v Plzni a okolí. Jsme důslední a snažíme se vždy vyhovět přáním našich zákazníků. V případě lukrativní nabídky zastaneme i vzdálenější zakázky. Rádi se s Vámi domluvíme na veškerých podrobnostech a vyjdeme vstříc Vašim požadavkům. 

 

Přehled nejčastějších služeb:

- Malování bílou barvou,
- malování barevnými odstíny,
- nátěry fasád,
- oškrabání starých nátěrů,
- penetrace,
- nátěry radiátorů a zárubní 
- broušení omítek,
- izolace,
- sádrování a další. 

 

Barva, kterou vymalujete pokoj, dům či byt, má vždy vliv na okolí i celkovou atmosféru. V neposlední řadě také chrání materály, a proto doporučujeme, abyste při výběru vždy volili z osvědčených, léty prozkoušených malířských barev. 

Pomůžeme vám s výběrem vhodného typu barvy a odstínu. Postaráme se o veškeré malířské a natěračské práce v interiéru i exteriéru.

 

Dokonale vymalováno 

Postaráme se o malířské práce na profesionální úrovni. U nás se nedočkáte žádného nepořádku, neladících odstínů a v žádném případě prázdné peněženky. Ceny malířských služeb jsou orientační, rádi s Vámi sestavíme individuální nabídku. 

Vymalujeme pro Vás jakýkoliv prostor. Pokud nás požádáte o radu, řekneme Vám, jaké řešení nejlépe odpovídá Vašim potřebám. Problém pro nás nejsou ani staré omítky. Postaráme se o odstranění i penetraci povrchu. 

Mezi naše klienty patří i zákazníci, kteří chtějí zkrášlit své kanceláře, prodejny i haly. Víme, že materiály potřebují prvotřídní péči, a tak si dáváme záležet i na nátěrech fasád, oken, dveří, radiátorů, zárubní, plotů i zábradlí. Realizace našich služeb je vždy komplexní

Přesuneme nábytek před malováním a pečlivě jej zakryjeme. Poradíme si i s drobnými zednickými opravami. Zastaneme finální úklid a předáme hotové dílo, aniž byste po nás pak museli uklízet. 

Malířství Plzeň. 

KONTAKT

 • Majitel
  :
  Radek Haišman
 • Telefon
  :
  +420 724 207 186
 • Email
  :
  rhaisman@seznam.cz
 • Adresa
  :
  Útušice 69, 332 09 Útušice

Malířské služby

Zaměřujeme se na detaily

Malířské práce realizujeme vždy tak, abyste se o nic nemuseli starat. Pokud se obrátíte na naši firmu, můžete se spolehnout, že Vám nepřiděláme žádnou práci navíc. Nábytek přesuneme a zakryjeme, olepíme vypínače i zásuvky, opravíme nerovnosti, vymalujeme a nakonec uklidíme. 

Malířské práce jsou pro nás hotové v okamžik, kdy vidíme Vaši spokojenost. 

Je důležité zmínit, že na základě poptávky se téměř vždy za zákazníky vydá jeden z našich malířů, aby si prohlédl prostor a vyslechl si požadavky klientů. Často se nám stává, že zákazníci mají jen hrubou představu a potřebují, aby jim někdo poradil. Od toho jsme tady my - malíři z Plzně

Prokonzultujeme s Vámi nejvhodnější technologie dle podkladu a společně zvolíme materiály i odstíny barvy. Ceny malířských služeb rádi přizpůsobíme finančním možnostem našich klientů, a proto Vám vždy dáme na výběr několik variant z různých cenových kategorií. 

Detaily utváří celek, a proto odvedenou práci průběžně kontrolujeme. Malujeme tradičními i moderními styly. Rádi poradíme, ale hlavní slovo u nás má vždy zákazník. 

Malířství Plzeň. 

Pokud hledáte malíře, kteří se postarají nejen o důkladnou výmalbu, ale také o veškeré práce okolo malování, tak jste na správné adrese. Naši malíři z Plzně se postarají o všechny služby, které s výmalbou interiéru či exteriéru souvisí. Malujeme čistě, kvalitně a levně. 

Poradíme s barevným návrhem a na místě vypracujeme cenovou kalkulaci. Malířské práce realizujeme i o víkendech. Vždy se snažíme, abychom co nejméně omezili provoz Vaší domácnosti či firmy. Dodržujeme stanovené termíny a používáme osvědčené materiály a barvy. 

Ať už potřebujete vymalovat pokoj či celý dům, kancelář, sklad či jiný objekt, můžete se na nás s důvěrou obrátit. Malíři z Plzně pečlivě malířské práce zrealizují, včetně potřebných příprav i úklidu. 

Chceme, aby Váš interiér po našem odchodu byl vždy čistý a moderní. Držíme proto krok se současnými trendy a nabízíme tak tradiční i netradiční metody realizace interiérů.

Malířství Plzeň. 

Z hygienického hlediska doporučujeme, abyste interiér malovali každé 3-4 roky. Pokud si na malování svépomoci netroufáte, neváhejte se na nás obrátit. Zbavíme Vaše stěny alergenů i bakterií a dodáme místnosti či domu zcela nový vzhled.

Abyste docílili kýženého výsledku, je zapotřebí dodržet spoustu pravidel a postupů, včetně kvalitních materiálů. Jako zkušení malíři z Plzně se postaráme nejen o důkladné, ale také o rychlé vymalování. Víme, že každé malování se liší z hlediska kvality povrchu, zvolené barvy, světla, účelu místnosti i rozmístění oken. Poradíme Vám, jaké řešení bude nejoptimálnější. 

 

Co je součástí našich služeb?

- Zhodnocení prostoru a pomoc s výběrem barvy,
- sestěhování nábytku z místa realizace, 
- zakrytí a olepení, 
- lokální opravy, sádrování, tmelení, 
- malování, 
- sestěhování nábytku na původní místo,
- úklid po malování. 

Malířství Plzeň. 

Malířský servis

 • 1.KROK

  KONZULTACE

  Malířství se věnujeme již mnoho let. Práci realizujeme nejen na základě získaných zkušeností, ale především podle přání našich zákazníků. Barva pokoje, domu či bytu má specifický vliv na celkovou atmosféru okolí, a proto doporučujeme, abyste výběr v žádném případě nepodcenili. U nás máte na promyšlení dostatek času. K práci používáme certifikované barvy. 

  Malování a natírání je potřeba provést důkladně s ohledem na detail, aby bylo dosaženo kýženého výsledku. Jsme zkušení malíři z Plzně, a proto Vám rádi poradíme a zhodnotíme celkový vzhled objektu. 

  Malířství Plzeň. 

  2.KROK

  PODMÍNKY

  Snažíme se, aby celkové dílo odpovídalo Vašim požadavkům. Proto je pro nás důležitá vzájemná komunikace. Malujeme pro Vás, a proto u nás máte hlavní slovo Vy. Rádi Vám ve všech ohledech poradíme, ať už se jedná o výběr barvy či nevíte, jak opticky zvětšit Váš prostor. 

  Díky dlouholeté praxi v malířském oboru známe veškeré triky, jak dodat místnosti zcela nový charakter. Neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám budeme nápomocní. V barvách se vyznáme, a proto poradíme a barvu Vám namícháme. Zastaneme přípravné malířské práce i samotnou výmalbu.

  Malířství Plzeň. 

  3.KROK

  REALIZACE

  Přípravné práce jsou velmi důležitým krokem, aby při malování nedošlo k poničení Vašeho nábytku. Jsme zkušená malířská firma, a tak Vaši místnost důkladně připravíme. Přestěhujeme nábytek a následně jej pro všechny případy zakryjeme folií. Jsme důslední a v žádném případě nechceme, aby byl nábytek během naší práce jakkoliv znehodnocen. 

  Na závěr malování se postaráme o závěrečný úklid. Pomůžeme Vám sestěhovat nábytek na své původní místo, odstraníme izolepy i ostatní zakrytí. 

  Malířství Plzeň. 

FOTOGRAFIE

KONTAKT

Tento web používá k personalizaci reklam soubory cookies, které mohou sbírat některé vaše osobní údaje.   Přijmout   Odmítmout   Více informací